Новини: 2081
1 бер. 2012

Районний семінар психологів на базі нашої школи

У вівторок, 28 лютого 2012 року, на базі школи №110 відбувся районний семінар для практичних психологів шкіл Київського району. Всім учасникам семінару були цікавими і цінними і доповідь директора школи ГОнчаренка М.Г., і співдоповідь психолога Уліцької О.М., і практичний модуль, і рефлексійна його частина. ПІдготовлений старанно і проведений "з душею" семінар нікого не залишив байдужим. Молодці!

Зустрічаємо весну!

До нашої школи на запрошення приїхав міні-театр "Пілігрим". Виступав акторський дует"Фієста". Учням 1-4 класів сподобалдися і факір, і жонглер, і фокусник ( одна особа) , а також веселий клоун, якому діти з задоволенням допомагали повторити фокуси.
1 бер. 2012

закриття районних малих олімпійських ігор

в середу, 29 лютого 2012 року, в приміщенні актової зали ХАІ відбулося урочисте закриття районних Малих олімпійських ігор. Шкільна команда учнів 3-8 класів у кількості 16 чол. на чолі з директором школи Гончаренко М.Г., заступником директора з НВР Карабут Л.М., кращими спортсменами школи, вчителем фізкультури майстром спорту Путятіним А.М., Уліцьким І.В.взяли участь в урочистостях.
27 лют. 2012

Вечір зустрічі випускників

Щороку учні, що стали випускниками, мають можливість прийти в стіни школи №110, щоб побачитися з однокласниками, провідати вчителів.
24 лют. 2012

День захисника ВІтчизни

23 лютого в нашій школі добре пам'ятають не лише в зв'язку з Масленицею. Це День Захисника ВІтчизни. Тому протягом дня вчителі вітали своїх колег - чоловіків, учні - своїх улюблених вчителів, а дівчатка усіх класів - своїх однокласників та однолітеків з цим днем.
23 лют. 2012

Широкий четвер

23 лютого, в четвер, в 3-А класі завдяки вчителю Хащіній Н.М. та мамам цього класу відбулося чудове свято "Широкий четвер". Учні розповіли гостям про звичаї і традиції, як святкували Масницю в Україні і які обряди треба було виконуівати у кожен день тижня. Мами змагалися на кулінарній виставці - дегустації "Блинці моїх бабусь та матусь", презентували які самі діти. А потім усі частувалися блинцями! Як смачно і цікаво ими провели день широкий четвер!
22 лют. 2012

Вперше "Лукоморье" в нашій школі і в Україні

В середу, 22 лютого, по всій Україні в один день в приміщенні школи проводився конкурс "Лукоморье", який перевіряв знання учнів 2-10 класів з російської мови. Цей конкурс проведений згідно з Умовами, в ньому взяли участь 32 учні школи №110
22 лют. 2012

День здоровя "Свято Маслениці" (зимові роіваги)

Учні 1-А та 2-А класів разом з класними керівниками Мац Ж.В. та Соломка Т.О., вчителем фізкультури Токоловою Т.Б. провели на свіжому повітрі до дня маслениці день здоровя. За цікавим сценарієм учні подророжували як сім днів масляного тижня - по семи станціях, присвячених ознайромленню з традиціями та розвагами українського народу в дні Маслениці. Всім було весело.
21 лют. 2012

Святкуємо Масленицю!

Весь тиждень з 20 по 27 лютого в школі щоденно заплановані виховні заходи, повязані з проводами зими та зустрічі весни. Вони проводяться і в приміщенні школи, і на її подвір'ї. Учні вивчають звичаї, традиційні розваги українців у ці дні. Учні 7-А класу виготовили Масляну бабу. За звичаєм її спалять в останній день святкового тижня.
20 лют. 2012

Триває конкурс "УЧЕНЬ РОКУ -2012"

В міському конкурсі "Учень року-2012" нашу школу представляє Обруснік Люба. Вона бере участь у конкурсі в номінації "Творча особистість". Люба танцює професійно з 8 років. Спочатку займалася спортивними танцями: диско, техно, хіп-хоп та інші. Зараз займається хсхідними танцями. У неї багато медалей, дипломів, у тому числі не лише регілнального рівня, а й ВСеукраїнського та Міжнародного.