Новини: 2089

ДПА завершилося

Сьогодні екзаменом з іноземної мови учнці 9 -х класів завершили навчання
7 черв. 2013

Вчора учні 6-А класу разом зі своїм класним керівником Лагуновою Н.В. відвідали пам'ятні Пушкінські місця в м.Харкові

Подорож пам'ятними місцями була присвячена дню народження великого російського письменника О.С. Пушкіна
5 черв. 2013

5 Червня для учнів початкових класів пройшла екскурсія по місту

Вчителі Токолова Т.Б. та Мац Ж.В. провели для учнів своїх класів екскурсії
3 черв. 2013

Екскурсія до парку

3 Червня усні 7-А класу відвідали Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького
1 черв. 2013

Екскурсія в музей води

29 травня 2013 року учні 8-А класу разом зі своїм класним керівником- вчителем ОБЖ та німецької мови відвідали виставку в Музеї води.
1 черв. 2013

Екскурсія на пожежно - технічну виставку

27 травня учні 5-го класу разом з вчителем Калюжною Наталією Іванівною відвідали пожежно-технічну виставку.
28 трав. 2013

Екскурсія по місту

В межах роботи літнього оздоровчого пришкільного табору вчитель історії нашої школи Підберезкіна Олена Миколаївна провела екскурсію по місту з учнями 7-А класу.
27 трав. 2013

Нагородження переможців

23 травня в урочистій атмосфері в приміщенні міського НМПЦ відбулося нагородження переможців в Конкурсі на Кращий дистанційний курс. Як було сказано заступником заступником директора Департаменту освіти Стецюрою Т.П., яка нагороджувала переможців, Київський район разом з Орджонікідзевським районом м. Харкова вибороли 80% призових місць. Нанагородженні були присутні призери конкурсу, методисти ІМЦ та начальники ЛКТО. Від Київського району це були: Даренська Лілію Федорівну, вчитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 2 місце в номінації іноземна мова; Ярмак Вячеслав Олександрович вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №110 Харківської міської ради Харківської області, який посів 1 місце в номінації математика; Єрусалімцева Світлана Миколаївна, вчитель Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської ради, яка посіла 1 місце в номінації Географія.
27 трав. 2013

Навчальна практика

Під керівництвом вчителів світової літератури Філон Н. І. та Лагунової Н. В. учні 8а класу відвідали Центральну наукову бібліотеку Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.
17 трав. 2013

Науково-практична конференція з української мови та літератури, присвячена Дню науки в Україні

у конференції взяли участь 25 учнів 5-9 класів, які презентували свої роботи у трьох номінаціях: 1. Мовознавство 2. Літературознавство 3. Літературна творчість