Новини: 2089
16 квіт. 2013

Обласний вернісаж педагогічних ідей

Нещодавно відбулося підбиття підсумків ХХ обласної виставки - презентації педагогічних ідей
8 квіт. 2013

Суботник

6 квітня відбувся суботник в нашій школі.
31 бер. 2013

Початок занять

З 1 квітня, після весняних канікул, продовжуються навчальні заняття в школі.
26 бер. 2013

районний вернісаж педагогічних ідей і технологій

у вівторок, 26.03.2013, в приміщенні ЗНЗ №164 для всіх педагогічних працівників навчальних закладів Київського району був проведений Вернісаж педагогічних ідей та технологій. ВІн традиційно вже проводився 15 рік поспіль. Експонатиї шкіл представляли презентацію теми "Здоров'язбережуючі технології та шляхи зміцнення здоров'я усіх учасників навчально-виховного процесу. Експозиція нашої школи оцінена дуже добре і удостоєна нагородження грамотою управління освіти.
21 бер. 2013

Ура канікули

Наступний тиждень: з 25.03.2013 по 31.03.2013 це весняні канікули.
18 бер. 2013

Святкуємо проводи масляної і

Цілий тиждень триває масляна. У суботу, 16.03.2013, на центральній площі міста Харкова ми святкували зустріч весни, проводи Масляної. Кожен район був представлений по-різному. НА головній сцені виступали учні усіх шкіл.Серед них була в танцювальній групі ЦДЮТ була і наша учениця ня Несвітайло. Всеселі пісні та бойові танці, жарти, дегустування млинців та вареників перемежовувалися дзвінким кукаріканням півня, який проголошував, що починають свій виступ представники наступного району. Завершилося свято спалювання Морени, святковим чудесним фейєрверком. Усім дуже сподобалося!
13 бер. 2013

Прийом батьків учнів та вихованців, співробітників начальником управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяною Володимирівною відбудеться 20.03.2013 з 17.00 до 18.00
8 бер. 2013

З святом . Дорогі жінки

Вітаємо жінок нашого колективу з святом 8 березня
7 бер. 2013

Концерт з нагоди свята

В актовій залі відбувся концерт, підготовлений силами учнів школи. В його програмі були пісні, юмористичні сценки та танцювальні композиції. Так вітали вчительок-жінок з МІднародним жіночим днем. Ми вітаємо з Днем 8 Березня всіх дівчаток, їх матусь та бабусь з цим святом. Здоровя вам і довгих років життя у добробуті і щасті.
4 бер. 2013

Рік дитячої творчості в Україні.

Нещодавно був виданий УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 756/2012 Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості