Новини: 2089
11 січ. 2013

Педагогічна рада

10 січня в школі відбілася педагогічна рада під головуванням директора школи Уліцької О.М.
25 груд. 2012

Новорічне свято

24.12.2012 в приміщенні актової зали відбулось новорічне свято.
8 груд. 2012

Районна олімпіада з історії

На базі ХЗОШ №110 пройшла у суботу, 08.12.2012, районна олімпіада з історії. Учні 28 шкіл прийшли до нас взяти участь у ІІ (районнгому) етапі Всеукраинский олімпіади з історії. Всі ланки працювали чітко, злагоджено. Бажаємо усім учасникам одержати високі результати.Щасти Вам!
7 груд. 2012

Свято "Ати-бати, ми - майбутні солдати!"

Під такою назвою до дня Збройних сил України відбулося загальношкільне свято з участю 1-11 класів. Учні 1-4 та 10-11 класів підготували військовий парад та військові костюми представників різних родів військ України (піхотинці, моряки, льотчики, десантники). Змагалися в спритності, силі, влучності, співали пісні на військову тематику. Усім дужевійс
6 груд. 2012

Закриття малих Олімпійських ігор

В нашій школі стало доброю традицією брати активну участь у проведенні міських малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини". В період з 15 листопада по 5 грудня тривав шкільний етап малих Олімпійських ігор. 06.12.2012 відбулося урочисте закриття Олімпійських ігор. Нагороджені переможці
6 груд. 2012

Вітаємо зі святом - днем Збройних Сил Уккраїни

Всіх чоловіків - вчителів: Путятіна А.М., Ярмака В.О., Уліцького І.В., працівників школи завгоспа Гринюка В.П., робітника Івченка А.Ю., сторожа Шеверьова вітаємо з Днем Збройних сил України. Бажаємо їм здоров'я, успіхів та благополуччя в сім'ях!
1 груд. 2012

Вітаємо призера районної олімпіади з математики

Учень 7-А класу нашої школи, Зінов`єв Егор посів почесне третє місце на II етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
28 лист. 2012

Культпохід до лялькового театру

Ми дуже раді, що найкращий ляльковий театр в Україні після капітального ремонту знову відкрив гостинно двері. Нас запросили 27 листопада 2012 року на премєру вистави "Їжачок в тумані". Вистава цікава і яскрава, багато світлових ефектів, свядками яких ми стали: бачили дощ, сніг, хуртовину і наметені сугроби. Нам це сподобалося, як і мета вистави - навчити всіх дружити.
27 лист. 2012

робота в чаті

сьогодні вчителі нашої школи почали роботу в чаті
14 вер. 2012

Вітаємо команду учнів школи №110, яка прийняла участь в районному турнірі з математики

Вчора відбувся районний етап математичного турніру. По результатам математичних боїв, в перше за історію школи, наша команда увійшла в десятку кращих шкіл району.