Новини: 2089
15 трав. 2013

Вітаємо з перемогою

Нещодавно було підведено підсумки міського конкурсу для вчителів на кращий дистанційний курс.
8 трав. 2013

З днем перемоги

9 травня в усьому світі святкують день перемоги
29 квіт. 2013

З днем солідарності трудящихся

1 травня в нашій країні святкують День міжнародної солідарності трудящихся
26 квіт. 2013

Всесвітній день охорони праці

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в школі проводився Тиждень охорони праці, протипожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

Тиждень охорони праці

з 22.04.2013 по 26.04.2013 триває тиждень заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, присвячений до Всесвітнього дня охорони праці, який відмічають у неділю, 28.04.2013 року. В плані тижня конкурси, огляди, виховні позакласні заходи.

Захищаємо честь Київського району

Шкільна команда з футболу, яка складається з учнів 5-А та 6-А класів, захищає ячесть Київського району та міському турнірі на приз клубу "Шкіряний м'яч". УЧні разом з вчителем фізкультури Путятіним А.М. та класним керівником 6-А класу на базі ХЗОШ №51 вболівали за результати матчів, що проходили в ХЗОШ №51 на приз клубу "Шкіряний м'яч"
25 квіт. 2013

Заключний гала-концерт "Юні дарування"

Стало доброю традицією наприкінці навчального року проводити творчі звіти музичних гуртків школи №110, якими завідує Данченко Т.П. У середу, 24.04.2013, в приміщенні актової зали відбувся гала-концерт, якимй тривав більше двох годин. Наживу учні всіх вікових категорій спфівали, грали на гітарах, фортепіано, слухали саксофон. До дітей приєднувалися батьки вихованців, було дуже приємно, що не забувають школу і випускники минулих років.
24 квіт. 2013

Культпоходи до театрів

Естетичне та етичне виховання учнів складається з багатьох напрямків та форм роботи, серед найвпливовіших - культпоходи учнів разом з вчителями до тетарів міста Харкова. Часто учні нашої школи відвідують ляльковий театр, ТЮЗ. Та з 2013 року до цього списку долучено ще один - театр музичної комедії
22 квіт. 2013

Міський етап малих Олімпійських ігор

Учні школи взяли участь в місьукому етапі малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини". В Палаці спорту вболівали за районну команду Київського району три дні: у вівторок, 16.04.2013, в палац спорту ходили учні 7-8 класів, у середу, 17 квітня 2013 року, там побували учні 3-4 класів. Завершилися малі Олімпійські ігри в палаці спорту змаганнями серед учнів 5-6 класів. Учнів супроводжували вчителі фізкультури Путятін А.М., Токолова Т.Б., а також класні керівники Калюжна Н.І., Соломка Т.О., Лагунова Н.В. Дякуємо всім учасникам за участь у позакласних заходах.
21 квіт. 2013

Місто стало чістішим