Новини: 2089
13 вер. 2012

Сьогодні турнір з математики

Вчителі та учні нашої підготувались до математичного турніру
20 серп. 2012

Увага - Мікрорайон

Вже традиційно, на прикінці серпня та початку вересня вчителі шкіл збирають довідки про місце навчання дітей віком від 6 до 18 років
13 серп. 2012

Школа до початку нового сезону готова

Адміністрація, технічні працівники школи, вчителі, доклали максимум зусиль, щоб підготувати нашу школу до початку нового навчального року.
12 черв. 2012

Євро 2012 в Харкові

Для учнів нашої школи був дуже цікавим приїзд до нашого міста делегації в болівальників з Нідерландів.
5 черв. 2012

В таборі можне бути цікаво

Рибальським виловом карасів відмітили першу риболовлю учні школи, загіну Веселка
1 черв. 2012

Свято - День захисту дітей

1 червня в школі традиційно святкують Міжнародний день захисту дітей. учні 1-8 класів в цей день відвідали в місті багато цікавих заходів, побували на дитячій залізниці, в паках імені Шевченка і Горького, в лісопарку, в зоопарку та на атракціонах. Вітаємо всіх дітей зі святом!
31 трав. 2012

Вручення свідоцтв дев'ятикласникам

30 травня учні 9-А класу здали останню ДПА -з іноземної мови: англійська та німецька мови. Рішенням педагогічної ради школи 35 учнів випущені зі школи в звязку з закінченням школи ІІ ступеня. Вітаємо випускників з одержанням свідоцтв і чекаємо їх- у десятому класі нашої школи!
28 трав. 2012

Літній табір

Учні нашої школи почали відпочивати в літньому пришкільному таборі
10 трав. 2012

Остання ДПА

Як швидко сплинув час! Сьогодні, 10 травня, учні 11-А класу здали останню ДПА - з біології (письмово). Позаду 11 років навчання і три екзамени, завтра - День останнього дзвоника. А в суботу, 12 травня 2012 року, наші одинадцятикласники - випускники! Вітаємо їх з закінченням школи і одержанням атестатів про повну загальну середню освіту і бажаємо успіхів на ЗНО
8 трав. 2012

З днем Перемоги!

Вітаємо всіх жителів Харківщини та Журавлівки зокрема з Великим святом - Днем Перемоги! В першу чергу вклонімося до Землі учасникам Великої Вітчизняної війни, дітям війни, вереранам! Спасибі вам за наше мирне щасливе життя!