День здоровя "Свято Маслениці" (зимові роіваги)

22 лют. 2012
Учні 1-А та 2-А класів разом з класними керівниками Мац Ж.В. та Соломка Т.О., вчителем фізкультури Токоловою Т.Б. провели на свіжому повітрі до дня маслениці день здоровя. За цікавим сценарієм учні подророжували як сім днів масляного тижня - по семи станціях, присвячених ознайромленню з традиціями та розвагами українського народу в дні Маслениці. Всім було весело.

Учні початкових класів святкували МАсленицю на шкільному подвірї. Вони грали в сніжки, вивчили кілька цікавих ігор, повязаних з снігом, льодом, традиціями МАслениці. Найдовше грали в "Масляну сковорідку". Учні стають у коло, по команді вчителя намагаються заштовхнуити сусіда справа чи зліва на "сковорідку", тобто в коло, а самі залишитися поза ним. Хто потрапив на сковорідку, той засмажився, як млинець на Масленицю. Їм доведеться виконали завдання, придумане тими дітьми, що на сковорідку не потрапили. Ось така вона, весела і неповиторна Маслениця!