закриття районних малих олімпійських ігор

1 бер. 2012
в середу, 29 лютого 2012 року, в приміщенні актової зали ХАІ відбулося урочисте закриття районних Малих олімпійських ігор. Шкільна команда учнів 3-8 класів у кількості 16 чол. на чолі з директором школи Гончаренко М.Г., заступником директора з НВР Карабут Л.М., кращими спортсменами школи, вчителем фізкультури майстром спорту Путятіним А.М., Уліцьким І.В.взяли участь в урочистостях.

в середу, 29 лютого 2012 року, в приміщенні актової зали ХАІ відбулося урочисте закриття районних Малих олімпійських ігор. Шкільна команда учнів 3-8 класів у кількості 16 чол. на чолі з  директором школи Гончаренко М.Г., заступником директора з НВР Карабут Л.М., кращими спортсменами школи, вчителем фізкультури майстром спорту Путятіним А.М., Уліцьким І.В.взяли участь в урочистостях, примсвячених закриттю МАлих олімпійських ігор. В цьому році всі спортивні змагання проходи при активності школярів, серед учнів виявилося багато  хлопців і дівчат, які займаються спортом серйозно, мають нагороди - дипломи і медалі за спортивні досягнення. Розмови про здоровий спосіб життя, що обирають наші діти, перестали бути просто словами. Ми любимо спорт!