День захисника ВІтчизни

24 лют. 2012
23 лютого в нашій школі добре пам'ятають не лише в зв'язку з Масленицею. Це День Захисника ВІтчизни. Тому протягом дня вчителі вітали своїх колег - чоловіків, учні - своїх улюблених вчителів, а дівчатка усіх класів - своїх однокласників та однолітеків з цим днем.

День захисника ВІтчизни - улюблений день святкування серед чоловічої статі. У нас не так багато працівників - чловіків, але ми їх у цей день щиро вітали, нагороджували подарунками та добрими словами подяки. І хочемо назвати поіменно заради цього свята, щоб усі знали наших захисників: директор школи МИкола Григорович, завгосп школи Василь Петрович, вчитель математики та інформатики Вячеслав Олександрович, вчитель фізкультури Анаталій МИхайлович, вчитель біології Ігор ВАлерійович, робітник з обслуговування приміщень Олексій Іванович, а також сторож. Бажаємо їм міцного здоровя та хорошого настрою.