Триває конкурс "УЧЕНЬ РОКУ -2012"

20 лют. 2012
В міському конкурсі "Учень року-2012" нашу школу представляє Обруснік Люба. Вона бере участь у конкурсі в номінації "Творча особистість". Люба танцює професійно з 8 років. Спочатку займалася спортивними танцями: диско, техно, хіп-хоп та інші. Зараз займається хсхідними танцями. У неї багато медалей, дипломів, у тому числі не лише регілнального рівня, а й ВСеукраїнського та Міжнародного.

Обрусник Люба  переможець шкільного етапу конкурсу «Учень року 2012» , видвинута претендентом на районний етап в номінації «Творча особистість». Люба – всесторонньо розвинута гармонійна особистість, старанна і працьовита дівчина. Вона хороша учениця. Навчається добре, оцінки «10-12»  за І семестр 2011/2012 навчального року має  з української літератури, іноземної (англійської) мови, російської мови, правознавства, алгебри, геометрії, біології, географії , художньої культури, трудового навчання, креслення , основ здоров’я , Харківщинознавства та інформатики.

Була переможницею І (шкільного) етапу Всеукраїнських олімпіад з основних дисциплін, брала участь в  районному турнірі з математики 2011 року, в районному конкурсі знавців української мови  2010 року та ін. Любить  музику, танці, спів, відпочивати на природі,  любить  домашніх тварин, особливо кішок. Найбільше захоплення Обруснік Любові – це танці, якими серйозно вона почала займатися у тренера Сичової Світлани Володимирівни, у якої Люба тренувалася  з 2006 по 2010 рік за напрямком  «Сучасні спортивні танці», у  танцювальному  клубі  при школі №58.  Перші нагороди на міських та регіональних змаганнях почала одержувати з 2007 року (2007 – ІV  Всеукраїнський фестиваль – конкурс танцювального мистецтва - 5 місце). Вона призер  2008 року в кількох  заходах:  Харківський міський турнір  сучасного естрадного танцю «NOTA»,   «Французький бульвар ( Харківського обласного  відділення асоціації сучасного танцю України – 3 місце в парі (Обрусник – Деменко), того ж 2008 року - «Французький бульвар ( Харк. Обл. відділення асоціації сучасного танцю України – 1 місце в номінації  «Техно, соло»). Серед нагород  диплом на конкурсі танцювальних колективів сучасного естрадного танцю «Танцювальний олімп» 2010 р. – 4 місце, призові місця в обласних  змаганнях  на відкритий всеукраїнський конкурс танцювальних колективів «Рождественский бал»  - 3 місце в номінації Диско (дует). В  2008  році  призер на  Відкритого  всеукраїнського конкурсу танцювальних колективів, номінація «Хіп-хоп», соло; в  2008 році  – диплом  Відкритого всеукраїнського конкурсу «Танцювальний олімп» в номінації «Техно, 2Л». Того ж 2008 року  – Відкритий  всеукраїнський конкурс танцювальних колективів, в номінаціях «Хіп-хоп», в номінації Техно (дует); 2008 – Міжнароний турнір з сучасних танців «Кубок престижа» - номінація «Диско-Фрістайл» - соло - 5 місце. Результативним був і 2009 рік:

2009 – диплом за І місце у танцювальному турнірі «Ukrainian dance trophy» 2009  - диплом за І місце в номінації «Юніори Диско» - в парах

2009 – диплом за І місце у танцювальному турнірі «Ukrainian dance trophy 2009»  - диплом за І місце в номінації «Хіп-хоп, Соло. Золотий фінал»

2009 – диплом за 6 місце на Міжнародних змаганнях  «Open of Ukraine» в номінації Диско-фрістайл Соло 2 ліга;

2009 – диплом за І місце у міжнародному турнірі «Ukrainian dance trophy 2009» в м. Суми

2010 р.- Всеукраїнські змагання сучасних танців «Кубок Святогорья» в номінації Диско (дует) – 1 місце;

2010 р. – Чемпіонат України по сучасних танцях та Всеукраїнські відкриті змагання –  дипломи  за VІ, VІІ місця.

За сімейними обставинами та за станом здоровя Обруснік Любов в 2010 році  змінила школу й залишила заняття спортивними танцями, але повністю з ними не розпрощалася. Вона вже другий рік поспіль займається східними танцями в танцювальному гуртку  при школі №110 з тренером Бугорською Ольгою Андріївно. Є і перші досягнення. Люба не лише учасниця усіх концертів на свята Першого та останнього дзвоника, випускних вечорів, шкільних концертів, а й  переможець ІІІ Міжнародного фестивалю любителів східного танцю під назвою «Жемчужина Нила», який проходив у Харкові в клубі «Радмир». Зараз Обруснік  Любов готується до нових конкурсів.

наприклад, до участі в районному конкурсі – огляді «Юні дарування». Це дійсно творча неординарна особистість, якій ми бажаємо подальших успіхів і перемог.