Заходи, проведені практичним психологом та соціальним педагогом

Заходи, проведені практичним психологом та соціальним педагогом з учнями, батьками та педагогами закладу

26.04.2024 практичним психологом Дерев’янцевою А.М. та соціальним педагогом Колесніковою Д.Є. було проведено заняття та пройдено веб квест для здобувачів 3х-4х класів на тему "Кібербулінг. Правила спілкування в мережі"

21.03.2024 оку для здобувачів  освіти 3-А класу соціальним педагогом Колесніковою Д.Є. було проведено вікторину- гру "З Україною в серці"

01.03.2024 року для здобувачів освіти 1-2 класів соціальним педагогом Колесніковою Д.Є. та практичним психологом Дерев’янцевою А.М. було проведено інтелектульну  гру «Сузір’я  Розумників»

16.02.2024 року для здобувачів освіти 7-А класу соціальним педагогом Колесніковою Д.Є. та практичним психологом Дерев’янцевою А.М. було проведено виховну годину " День Єднання "

15.02.2024 року для педагогічних працівників закладу практичним психологом Дерев’янцевою А.М. та соціальним педагогом Колесніковою Д.Є. проведено тренінг: «Третій рівень інтервенції: підтримка та супровід». Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері.

02 лютого 2024 року

Для здобувачів освіти 1-А класу практичним психологом Дерев’янцевою А.М. та соціальним педагогом Колесніковою Д.Є. було проведено інтелектуальну гру: «Всезнайки».

19 січня 2024 року

Для педагогічних працівників закладу практичним психологом Дерев'янцевою А.М. та соціальним педагогом Колесніковою Д.Є. проведено тренінг: «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я», з метою допомоги удосконалення знань і навичок у підтримці психічного здоров'я дітей та молоді, з'ясування складових концепції школи, чутливої до психічного здоров'я, а також з метою покращення психічного добробуту всіх учасників освітнього процесу.

08 грудня 2023 року

Для здобувачів освіти 6-Б класу ХГ № 110 соціальним педагогом Колесніковою Дар'єю Євгеніївною було проведено урок на тему "Що таке доброчесність?", в рамках проведення Тижня доброчесності

27 листопада 2023 року

Практичним психологом, було проведено тренінг з елементами арт-терапії "Профілактика стресу в період воєнного стану"

15 листопада 2023 року

Батьківські збори з виступом фахівців психологічної служби для ознайомлення батьків/осіб, що їх замінюють з методами діагностування можливих суїцидальних намірів дітей, шляхами впливу на школярів для запобігання самоушкоджуючої поведінки

12 жовтня 2023 року

Для здобувачів освіти 7-А класу ХГ № 110 практичним психологом було проведено просвітницьке заняття "Безпека в інтернеті"

02 жовтня 2023 року

Сьогодні здобувачі освіти 1-А класу здійснили незвичайну подорож на казковому автобусі по незвичайному містечку Здоров'янську країни Нехворійка

27 вересня 2023 року

Практичним психологом проведено діагностику схильності до суїцидальних намірів зі здобувачами освіти 7-А класу, за допомогою Тесту на виявлення суїцидальних намірів (Н. Шявровська, О. Гончаренко, І. Мельникова).

19 вересня 2023 року

Виховна година : "БУЛІНГ. Причини, наслідки, шляхи боротьби з насильством ."

04 вересня 2023 року

Виховна година " НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ НАРКОТИКІВ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ"

18 вересня 2023 року

Виховна година : "БУЛІНГ. Причини, наслідки, шляхи боротьби з насильством ."

04 вересня 2023 року

Виховна година " НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ НАРКОТИКІВ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ"

09 січня 2023 року

Незвичайна подорож по казковому містечку Здоров'янську країни Нехворійка.

Перша вулиця  «Овочево-фруктова»
Друга вулиця «Вітамінна»
Третя вулиця «Абетка здоров’я».
Мета: переконати учнів у важливості здорового способу життя, познайомити учнів із вітамінами та розповісти про їх значення для організму людини; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров'я, сприяти підвищенню інтересу дітей до занять фізичною культурою та спортом.