Правила прийому до закладу загальної середньої освіти

Шановні батьки!

Заява на прийом до навчального закладу у 2024/2025 навчальному році подається одним із батьків дитини особисто відповідно до Положення затвердженого наказом Міністерства освіти України від 16.04.2018 № 367. Прийом громадян здійснюється з дотриманням протиепідеміологічних заходів.

Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування освітнього закладу, діти які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

Відповідно до п. 1 ІІ розділу  Наказу Міністрества освіти та науки України від 16.04.2018 року № 367  "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти":

Відповідно до Наказу Міністрества освіти та науки України від 16.04.2018 року № 367 змінено порядок зарахування учнів до закладу. Зарахування учнів здійснюється з урахуванням території, закріпленої за ХГ № 110  Наказ Адміністрації Київського району Харківської міської ради від 19.09.2023 № 29 "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Київського району м. Харкова на 2024/2025 навчальний рік".

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу директора ХГ № 110, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі – заява).

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого- педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого- медико-педагогічної консультації. У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали 3 мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).