Військово-історичний музей

Військово-історичний музей при ХЗОШ № 110 був відкритий у червні 2015 року за військово-історичним профілем як складова системи освітньої діяльності закладу.

Музей створений з метою формування в учнів духовних цінностей громадянина-патріота, залучення учнівської молоді до вивчення і збереження історико-культурної спадщини українського народу, пошукової, краєзнавчої, науково-дослідницької роботи, формування в учнівської молоді соціально-громадського досвіду на прикладах історичного минулого України.

Рада музею співпрацює з громадською організацією «Ветерани АТО та патріоти України» Київського району м. Харків, Харківською міською організацією ветеранів України, ветеранською організацією Київського району, Комітетом ветеранів війни і військової служби, учасниками ООС/АТО, представниками волонтерського руху України.

Керівники музею