Навчання під час війни допомагає стабілізувати психологічний стан дитини.

Під час проведення уроків образотворчого мистецтва я пропоную учням переглянути мультфільми, в яких кожен герой проходить випробування на сміливість, долає різноманітні перешкоди або робить корисні вчинки. Що допомагає учням зрозуміти не унікальність війни й запускає механізм адаптації. Роботи учнів розміщують на офіційному сайті закладу, що спонукає їх роботи малюнки та практичні завдання якісними та яскравішими.

Уроки трудового навчання та технології сконцентровані на виконанні виробів, які потрібні в мирному житті (ляльки-мотанки, ключниці, прикраси з ниток, коврики на стілець або підлогу, декоративні подушки, головоломки з дроту, вироби для власних потреб). Старшокласники опановують ландшафтний дизайн прибудинкової території: розробляють клумби, освітлення, МАФи, що теж відволікає від воєнних подій.

Для уроків мистецтва добираю відеоматеріали з приємним голосовим та музичним супроводом,  які із задоволенням переглядають учні та їх батьки.