Новини: 2076
27 бер. 2012

вернісаж педагогічних ідей 2012

26 березня 2012 року в приміщенні школи №164 відбувся районний вернісаж педагогічний ідей 2012. Вчителі школи №110 взяли в ньому активну участь. ПРацювали за трьома напрямками, обрали проблему роботи з обдарованими учнями. Це актуально, цікаво, корисно
23 бер. 2012

Попередженню травматизму серед школярів допомагає театр

Школа тісно співпрацює з театрами міста, найчастіше ми буваємо у ляльковому театрі,в ТЮЗі, в театрі Шевченка. ТА багато міні-театральних студій приїздять і до нас у гості. Ми запрошуємо театри "Колібрі", "Маскарад" та інші, щоб вони показали нам виставу на тематику з попередження дитячого травматизму: і цікаво, і корисно! Театр "Маскарад" показав нам виставу "Червона шапочка" Всім дуже сподобалося!
14 бер. 2012

Податки очима дітей.

Щороку в місті Харкові проходить конкурс "Податки очима дітей", в якому учні школи беруть участь. В номінаціях "Малюнки, плакати, літературні "твори серед учнів 9-12 років визначають переможців.
7 бер. 2012

До Міжнародного жіночого дня

7 березня напередодні МІжнародного жіночого дня в школі відбувся святковий концерт силами учнів 2-11 класів. Цікава програма, чудові номери, чарівні ведучі сестрички-близнючки Хачатрян Алла та Аліна. У всіх гостей прекрасний настрій. Вчителі школи дякують учняв за такий подарунок з нагоди 8 Березня
6 бер. 2012

200-річчю БОротинської битви присвячується

На базі нашої школи 5 березня після уроків проходив районний етап міського турнірц "Україна пам'ятає", присвячений 200-річчю Боротинської битви. Школа приймала 21 команда з 5 чоловік - учнів 9-11 класів, які змагалися у знаннях про цю подію. В кожному кабінеті злагоджено працювали ведучі та члени журі, велися протоколи встьановленого зразка.
1 бер. 2012

Районний семінар психологів на базі нашої школи

У вівторок, 28 лютого 2012 року, на базі школи №110 відбувся районний семінар для практичних психологів шкіл Київського району. Всім учасникам семінару були цікавими і цінними і доповідь директора школи ГОнчаренка М.Г., і співдоповідь психолога Уліцької О.М., і практичний модуль, і рефлексійна його частина. ПІдготовлений старанно і проведений "з душею" семінар нікого не залишив байдужим. Молодці!

Зустрічаємо весну!

До нашої школи на запрошення приїхав міні-театр "Пілігрим". Виступав акторський дует"Фієста". Учням 1-4 класів сподобалдися і факір, і жонглер, і фокусник ( одна особа) , а також веселий клоун, якому діти з задоволенням допомагали повторити фокуси.
1 бер. 2012

закриття районних малих олімпійських ігор

в середу, 29 лютого 2012 року, в приміщенні актової зали ХАІ відбулося урочисте закриття районних Малих олімпійських ігор. Шкільна команда учнів 3-8 класів у кількості 16 чол. на чолі з директором школи Гончаренко М.Г., заступником директора з НВР Карабут Л.М., кращими спортсменами школи, вчителем фізкультури майстром спорту Путятіним А.М., Уліцьким І.В.взяли участь в урочистостях.
27 лют. 2012

Вечір зустрічі випускників

Щороку учні, що стали випускниками, мають можливість прийти в стіни школи №110, щоб побачитися з однокласниками, провідати вчителів.
24 лют. 2012

День захисника ВІтчизни

23 лютого в нашій школі добре пам'ятають не лише в зв'язку з Масленицею. Це День Захисника ВІтчизни. Тому протягом дня вчителі вітали своїх колег - чоловіків, учні - своїх улюблених вчителів, а дівчатка усіх класів - своїх однокласників та однолітеків з цим днем.