Обдарована молодь

Документи, щодо роботи з обдарованими дітьми

Методичні рекомендації для учнів-членів МАН

Наші учні - наша гордість!

Станом на 31.10.2023 банк даних «Обдарованість» ХГ № 110 нараховує 25 обдарованих дітей. З них 5 учнів мають інтелектуальний вид обдарованості, 10 спортивний і 10 художньо-естетичний.

Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс

"МАН ЮНІОР ЕРУДИТ" на засадах STEM-освіти

Номінація «ІСТОРИК-ЮНІОР»

Бадун Марія, 6-А клас

Гончаренко Анастасію, 6-А клас

Власов Артем, 7-А клас

Ходак Таміла, 7-А клас

Номінація «ТЕХНІК-ЮНІОР»

Білозеров Михайло, 7-А клас

Гога Дмитро, 7-А клас

Ушаков Максим, 7-А клас

Якименко Климентій, 7-А клас

Писаренко Олег, 8-А клас

Номінація «ЕКОЛОГ-ЮНІОР»

Ігумнова Анастасія,7-А клас

Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

у 2023/2024 навчальному році

Всеукраїнська олімпіади з фізики:

Писаренко Олег Олексійович, 8-А клас, І місце;

Якименко Климентій Євгенович, 7-А клас, ІІ місце.

Всеукраїнська олімпіада з математики:

Гончаренко Анастасія Денисівна, 6-А клас, ІІІ місце.

Всеукраїнська олімпіада з англійської мови:

Касімов Таїр Аметович, 9-А клас, ІІ місце.

Переможці І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України

Відділення «Математика»

Секція «Прикладна математика»

Тема роботи: Застосування арифметичної та геометричної прогресій до розв’язування прикладних задач біологічного змісту»

Штефан Данило Сергійович, 9-А клас, - ІІІ місце.

Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Бадун Марія Андріївна, 6-А клас, - ІІІ місце.

VІІІ Обласна учнівська науково-практична конференція

Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

Секція «Фізика»

Тема роботи: «Виготовлення фонтану Герона».

Писаренко Олег Олексійович, диплом учасника.

Міжнародна конференція учнівських дослідницьких робіт наукового товариства "Нартекс" "Різдвяні читання",

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

Секція «Фізика та математика»

Писаренко Олег Олексійович, 8-А клас, диплом учасника.

Штефан Данило Сергійович, 9-А клас, диплом учасника.

Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів

у 2022/2023 навчальному році

Конкурси

Гончаренко Настя, здобувачка освіти 6-А класу, брала участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Українська Мрія" та отримала Гран-прі у категорії "Декоративно-прикладне мистецтво".

Всеукраїнський відкритий марафон з української мови проводиться з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування. Марафон організовує Державна наукова установа «Інститут модернізаціїзмісту освіти» спільно з Товариством з обмеженою відповідальністю «Х’юман». Активним учасником марафону став Жупинський Гліб, здобувач освіти 9-А класу, Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 110 Харківської міської ради Харківської області. Вітаємо!!!

Гончаренко Настя, учениця 6-А класу, отримала відзнаку від Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості ім. М.А. Касьяна за активну творчу діяльність у напрямку декоративне мистецтво.

Білозеров Михайло, учень 7-А класу, посів ІІІ місце в районному конкурсі відеороликів "Спорт у моєму житті", у віковій категорії 5-7-мі класи.

Ігумнова Анастасія, учениця 7-А класу, посіла І місцем (номінація: естрадний вокал, ІІІ категорія) та ІІІ місце (номінація: вокал, патріотична пісня, ІІІ категорія) у ІІ МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ "БУДУ ЖИТИ В УКРАЇНІ"!

Дерюгіна Аріна, учениця 9-А класу, посіла ІІІ місце в районному конкурсі відеороликів "Спорт у моєму житті", у віковій категорії 8-9-ті класи.

Бадун Марія, учениця 5-А класу, посіла ІІІ місце серед учасників ІІ (районного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (керівник - учитель української мови та літератури Бабічева Світлана Миколаївна).

Жупинський Гліб, учень 9-А класу, посів ІІІ місце серед учасників ІІ (районного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (керівник - учитель української мови та літератури Бабічева Світлана Миколаївна).

Олімпіади

- Жупинський Гліб - І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з біології (керівник - учитель біології Уліцька О.М.)

Жупинський Гліб - І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з математики (керівник - учитель математики та інформатики Ярмак В.О.)

Жупинський Гліб - ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з фізики (керівник - учитель фіізики та математики Безродня Т.І.)